Teknoloji

Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak

Tek Varilden Hem Odun Sobası Hemde Barbekü Yapımı

Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak

Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak, eskiden insanların burun kıvırıp geçtiği, apartman daireleri için ise can attığı bir dönemden sonra, müstakil evlerin kıymeti özellikle pandemiden sonra daha iyi anlaşılır oldu. Beton bloklara tıkılmanın, betonlar arasında yeşilden uzak kasvetli bir yaşamın, götürüsü, psikolojik olarak sıkıntısı çok oldu.

YouTube video

Bir gram yeşilliğe, ağaca, çimene, dalından kopan meyveye, doğal olarak beslenen tavuklara hasret kaldığımız bir dönemde yaşarken; müstakil evinde, şöyle biraz şehirden uzak tüm bu nimetlerin içinde yaşayan arkadaşlarımızda yok değil…

Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak
Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak

İşte onlar için müstakil bahçelerinin içinde kolaylıkla kullanılabilecek, dekorasyon ve mimari açıdan göze hoş gelecek Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapımı…

Bütün malzeme bir varil, biraz çimento ve birazda tuğla. Bu malzemelerin birleşiminden sonra ortaya çıkan sonuç şaşırtıcı olmuş. Gerçekten çok güzel bir bahçe sobası veya bahçe mangalı diyebileceğimiz her iki şekilde de kullanabileceğimiz, el emeği göz nuru bu bahçe mangalı yapımını sıkılmadan izleyebileceğinizi düşündük.


Varilden Yufka ve Gözleme Ocağı

YouTube video

Varilden barbekü ve Odun Sobası Yapmak adlı konumuza son verirken, bu ve benzeri youtube videolarını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Keyifli Admin

Medeniyetimiz, ahlaki değerlerimiz ve bu vatan toprağı bizim için değer konmaz birer hazine niteliğindedir. Keyifli Bilgi yapabildiği kadar, sizlerin de desteğiyle bu hazinelerin hepsine taliptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Bize destek olmak ve siteyi doğru görüntülemek için, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak sayfayı yenileyin.